AutoForte, s.r.o.
Petrovianska 38/A
080 01 Prešov

AktualityAKTUALITY


V tejto sekcii Vám prinášame najnovšie informácie zo sveta Fiatu, ako napríklad informácie o nových modeloch, získaných oceneniach a ďalších zaujímavých udalostiach zo sveta Fiatu a automobilového priemyslu vôbec.

Aktuality


Fiat 500C a Jennifer Lopez - nový hviezdny pár


Krásnu a úspešnú Jennifer Lopez nie je potrebné predstavovať a Fiat 500 určite taktiež nie. Chvíľu potom, čo značka Fiat tento rok úspešne vstúpila na americký trh, sa tieto dve hviezdy dali dohromady a vytvorili spolu neprehliadnuteľný pár, na ktorý je radosť pozerať.

 

Ako už to u slávnych dvojíc býva, Jennifer a minivozidielko Fiat 500C spolu natočili svoj prvý klip k piesni Papi z novej dosky Jennifer Lopez s názvom Love?. Ako im to spolu pristane môžete posúdiť sami.

 

 

video_1.jpg

 

 

Chief creative officer Fiat, Olivier Francois, si nový pár nemôže vynachváliť: „Jennifer sa k značke Fiat dokonale hodí, nie preto, kým je, ale aká je - ozajstná, vášnivá, moderná a k tomu sa nebojí líšiť sa od ostatných".

 

Dúfame, že Jennifer a Fiatu to vydrží čo najdlhšie. Už teraz je isté, že v roku 2012 túto dvojicu uvidíme veľmi často, plánujú spoločne stráviť mnoho jedinečných chvíľ.

« späť