AutoForte, s.r.o.
Petrovianska 38/A
080 01 Prešov

AktualityAKTUALITY


V tejto sekcii Vám prinášame najnovšie informácie zo sveta Fiatu, ako napríklad informácie o nových modeloch, získaných oceneniach a ďalších zaujímavých udalostiach zo sveta Fiatu a automobilového priemyslu vôbec.

Aktuality


Fiat Professional je na Slovensku opäť jednička


V závere roku 2010 potvrdila značka Fiat Professional svoje významné postavenie na trhu ľahkých užitkových vozidiel na Slovensku. Model Fiat Ducato je jednoznačným číslom 1, a to vďaka svojej spoľahlivosti, praktickosti a veľkorysému priestoru. Ďalším veľkým úspechom je dosiahnutý trhový podiel, ktorý podľa štatistík Združenia automobilového priemyslu Slovenskej republiky (ZAP) predstavuje v segmente N1 za december 2010 skvelých 19.43 %. Značka Fiat Professional sa umiestnila na prvom mieste a pokračuje tak v upevňovaní pozície lídra na trhu v danom segmente, keď štvrý mesiac po sebe drží prvenstvo. Okrem už spomínaného Fiatu Ducato má na tomto úspechu výrazný podiel i model nový Fiat Doblo, nositeľ významného medzinárodného ocenenia Van of the Year.


Vynikajúce výsledky svedčia o stále rastúcej obľúbenosti značky Fiat Professional medzi zákazníkmi. Zároveň potvrdzujú, že okrem kvalitných produktov a dobre postavenej modelovej rady, je veľmi dôležitá i celková stratégia značky.


Fiat Professional je jediná značka na trhu, ktorá sa venuje výhradne úžitkovým vozidlám. Počínajúc technickým vývojom, dizajnom, výrobou až po marketing a samostatnú sieť predajcov a servisných miest. Toto všetko je ďalej doplnené ponukou popredajných služieb vyvinutých špeciálne na základe potrieb skutočných profesionálov.


Opakované úspechy značky Fiat Professional za posledné roky sú jednoznačným dôkazom toho, že zvolená stratégia je správna a vytvára dobrý základ pre ďalší rast a rozvoj značky.

 

 

obrazek_3.jpg

 

« späť